Siyaset Haberleri Tümü

MHP'DEN AK PARTİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı AK Parti Teşkilatı'nın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı AK Parti Teşkilatı'nın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Siyaset yapmak için Salihli'nin menfaatlerini hiçbir zaman ikinci planda bırakmayacaklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Tuğrul, “Bizim için başka Salihli yok. Tek Salihlimiz var. Biz hep doğrular için mücadele etmeliyiz. O doğruda Salihli'nin menfaati ve Salihli'nin çıkarıdır. Salihli politikası üretmek zorundayız” dedi. MHP Salihli İlçe Başkanı Nezih Ataoğlu ise; “Salihli menfaatlerinin olduğu yerde hep bir olmamız gerekiyor. Muhalefet olsun diye kesinlikle Salihli'nin menfaatine aykırı bir hareket yapmayız. Yapanlara da müsaade etmeyiz. Biz sonuçta iki siyasi partiyiz. Herkes kendi görüşünü savunacak. Birbirimize çamur at izi kalsın siyaseti yapmadan, insani duygular içerisinde, memleketimiz Salihli için ne yapabilirsek onun mücadelesini vereceğiz. Salihli'yi artık bu emekli şehrinden kurtarmamız gerekir. Sanayimiz yok. Siyasilerin oyuncağı haline geldi” dedi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz