Siyaset Haberleri Tümü

PAMUKOVA İLÇE BAŞKANLIĞINA KOCABIYIK ATANDI

MHP Pamukova İlçe Başkanlığına Macit Kocabıyık atandı.

MHP Pamukova İlçe Başkanlığına Macit Kocabıyık atandı.
Pamukova Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığını 6 yıldır sürdüren Kemalettin Yörük'ün görevinden ayrılarak, istifa etmesinin ardından MHP Genel Merkezi tarafından ilçe Başkanlığına Macit Kocabıyık atandı.
Pamukova MHP İlçe Teşkilatı binasında gerçekleşen törenle Başkan Kemalettin Yörük görevini yeni İlçe Başkanı Macit Kocabıyık'a devretti.
İlçe Başkanlığına vede eden Kemalettin Yörük, 6 yıldır taşıdıkları bayrağı ellerinden geldiğince dava arkadaşları ile beraber bu güne kadar getirdiklerini söyleyerek" Pamukovalı hemşerilerimiz bizlere hakklarını helal etsinler. Bundan sonra yeni İlçe başkanımız Macit Kocabıyık'ın emrinde bir nefer gibi eski yönetimimiz ve ben aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu değişikliğin Pamukova'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum " dedi.
İlçe Başkanlığı görevini devrelan Macit Kocabıyık, ise Yörük'ün davasını en üst noktalara taşımak için yönetim kurulu ile ülkücü gençlerle birlikte canla başla çalışacaklarını belirterek " Milliyetçi Hareket Partisinde görev devir teslimleri bir bayrak yarışı gibidir. Partimizdeki töre, particilik anlayışı Ulubatlı Hasanlar gibidir. Bayrağı göndere dikmek için çalışırız. Bayrağı alır bir üste götürmeye çalışırız. Şu anda burada onu yapıyoruz. MHP Genel Merkezinin bizlere vermiş olduğu görevlendirmeyle Kemalettin Yörük başkanımızdan ve yönetim kurulundan sadece bayrağı teslim alıyorum. Bayrağı bir sonraki arkadaşıma teslim edinceye kadar en şerefli, en yüksek, en olması gereken yere kadar götürmeye sizlerin huzurunda arkadaşlarım adına ve kendim adına namusum üzerine söz veriyorum" dedi.
Kocabıyık MHP'nin düsturundan bir şey kaybetmeden 2011 yılının Haziran ayında yapılacak genel seçimlere hazırlık yarışını 01 Ocak 2011'de başlattığını hatırlatarak " Biz de bu yarışın tam başında nöbetİ devraldık. İnşallah Haziran ayına kadar köy köy, mahalle mahalle gezerek, insanlarımıza sevgi seli yaratarak, yapacağımız hizmetleri anlatacağız. İnsanlarımıza kardeşlik ve dostluk mesajlarını vereceğiz.Pamukova'da partimizi en yukarıya taşımaya çalışacağız. Sizlerle el ele vererek bu bayrağı en üst seviyelere taşıyacağımıza şahsım ve yönetim kurulu arkadaşları adına tekrar namusum üzerine söz veriyorum. Sizleri sevgi ve saygıyla kucaklayacağız bu yolda gerekirse canımızı vereceğiz" dedi.
Devir teslim töreninin ardından göreve yeni atanan yeni yönetim kurulu partililere tanıtıldı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz