Siyaset Haberleri Tümü

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ'NE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri Ülkücü İşçiler Derneği Denizli Şubesi'ni ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri Ülkücü İşçiler Derneği Denizli Şubesi'ni ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ülkücü İşçiler Derneği Denizli Şube Başkanı Bilal Akgün, "9 Ocak'ta yaptığımız genel kurulda üyelerimiz ben ve arkadaşlarıma teveccüh göstererek bu kutsal göreve yeniden seçtiler. Genel kurulda da belirttiğim gibi, biz partimizin vereceği her türlü görevi layıkı ile yerine getirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bize ne zaman ihtiyaç olursa biz hazırız. İl Başkanım ve yönetimine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
MHP Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan da yaptığı konuşmada 2011 yılının ülke için çok önemli olduğunu belirterek, "Önümüzdeki Haziran ayında genel seçimler yapılacak. Türkiye'nin kaderini etkileyecek bu seçimlerde tek başına iktidarı hedefliyoruz. Denizli'de de hedefimiz birinci parti olmak" dedi. Denizli'de önlerine bir hedef koyduklarını kaydeden Kaplan, "MHP'yi birinci parti yapacağız. Bunun için de çok çalışmamız gerekiyor. Bundan rahatsız olanlar tabi ki olacaktır. Biz bunları ciddiye almadan işimize bakacağız ve koyduğumuz hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
MHP İl Başkanı Kaplan, Haziran ayında yapılacak seçimler öncesi her ay bir genel merkez yöneticisini kente davet edeceklerini de sözlerine ekleyerek, önümüzdeki günlerde Ankara'ya giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi davet edeceklerini söyledi.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz