Bahçeli, Osmaniyede hemşerileri ile kucaklaşacak

OSMANİYE HEMŞEHRİSİ DEVLET BAHÇELİ İLE KUCAKLAŞIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı ve Osmaniye Milletvekili Devlet Bahçeli memleketi Osmaniye’de olacak. Kendi memleketinde bir dizi ziyaret yapacak olan Bahçeli, il genelinde bulunan MHP’li belediyelerin açılış ve temel atma törenlerine de katılacak. 

57.hükümet döneminde Osmaniye’ye büyük yatırımlar kazandıran ve Osmaniye’nin çehresini değiştirerek partili, partisiz hemşerilerinin gönlünde taht kuran Devlet Bahçeli’yi Osmaniye halkı büyük bir heyecanla bekliyor.

MHP Osmaniye İl Başkanı Murat Kanlı; “Genel Başkanımız 2-3 Aralıkta Osmaniye’de olacak. Saat 14.00’da Devlet Bahçeli Meydanı’nda Sayın Genel Bakanımızı karşılayacağız. Karşılama programına tüm vatandaşlarımızı bekliyorum. Daha sonra ise Genel Başkanımız Osmaniye Belediyesi, Osmaniye Valiliği, MHP Osmaniye Teşkilatını ziyaret edecek. Fidan Fuarı’nın açılışına katılacak olan liderimiz akşam ise Osmaniye’de bulunan tüm sivil toplum kuruluşlarının katıldığı yemekte bir konuşma yapacak” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli Osmaniye Belediyesi’nin düzenlediği ‘Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine’ katılarak hemşerileri ile kucaklaşacak. Belediye binası önünde  saat 14.30’da hemşerilerine hitap edecek olan Bahçeli ardından belediye ziyaretini yaparak Başkan Kadir Kara’dan brifing alacak. Devlet Bahçeli’nin konuşması uydu üzerinden canlı olarak ekranlara getirilecek.
Osmaniye’nin hemşerisi ile kucaklaşma gününe, her Osmaniyelinin gurur duyacağı bu hizmet şölenine, tüm hemşerilerimizi davet ediyorum diyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara sözlerine şöyle devam etti:
“Belediye olarak yapımını tamamladığımız 44 proje ve yapımı devam eden 21 proje ile birlikte Gebeli Parkı’nın açılışı, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Taziye Evinin Açılışı, Zorkun Eriğin Sekisi Mevkii İçme Suyu Kaynağının Zorkun Şebekesine Verilişi,  Devlet Bahçeli Bulvarı 5. Etap Çalışmalarının başlatılması, Yaveriye Karabahadır İçme Suyu Getirme Projesi çalışmalarının başlatılması, Şehitler Gaziler Derneği ve Muhtarlar Derneği Binalarının temellerinin atılması Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi tarafından yapılacaktır. Kendisine ve onun hemşerileri olan Osmaniye halkına layık bir belediye başkanı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı programımıza bekliyoruz”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 3 Aralıkta ise Osmaniye’nin ilçelerini gezerek hemşerileri ile buluşmaya devam edecek.anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×