DENİZ BÖLÜKBAŞI HATAYDA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz Bölükbaşı, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimin Türk milleti için önemli olduğunu söyledi.
Bölükbaşı, Antakya'da Kültür Sanat Meclis Salonunda, "Çözülen Türkiye ve Güç birliği" konulu konferansta, böylesi bir toplantının Hatay'ın Anavatana katılışına tanıklık eden ve karar alan bir salonda yapılmasını anlamlı bulduğunu belirtti.
Hatay'ın, Kürdüyle, Alevisiyle, Sunnisiyle dünyaya örnek olacak bir şehir olduğunu belirten Bölükbaşı, "Ortak değerlerle bütünleşmiş bir milletin hayatında ne kadar önemli olduğunu göstermiş bir şehirdir Hatay. Türkiye 8 yıldır AKP tarafından yönetilerek, bugünlere geldi. 12 Haziran'da yapılacak genel seçim Türk milleti için önemlidir. Sadece ülkeyi 4 yıl yönetecek kadroları değil, bu tarihi seçim Türkiye açısından önümüzdeki dönem hangi istikamete gideceğini belirlemek bakımından hayati bir seçimdir.
Artık sözün bittiği noktaya gelinecek. Eminim ki, aziz milletimiz seçim sandığı başında, vicdanıyla baş başa kaldığında, geçtiğimiz 8 uzun yılın namuslu ve dürüst değerlendirmesini yapacaktır. AKP'nin her alandaki 8 yılını tartacak ve önümüzdeki 4 yıl içinde ülkesinin nasıl bir istikamette gitmesine arzu ettiğini, çocuklarının nasıl bir Türkiye'de yaşamasını istediğini, seçim sandığında tecelli edecek, iradesiyle ve oylarıyla belirleyecektir" dedi.

"TÜRKİYE ÇOK ÖNEMLİ BİR KAVŞAK NOKTASINA GELDİ"
Bölükbaşı, bugün Türkiye'nin çok önemli bir kavşak noktasına geldiğini belirterek, milletin gelecekle ilgili geriye dönüşü ve telafisi mümkün olmayan hayati bir kararı vereceğine dikkati çekti.
Genel seçimde milletin vereceği kararın sadece siyasi partilerle ilgili olmadığını ifade eden Bölükbaşı, "MHP bugün Türkiye'nin içinde bulunduğu tehlike, riskleri hakkında ve bunların nasıl aşılabileceği ve önlenebileceği konusunda çalışmalar yapmaktadır. Devletlerin ve milletlerin uzun tarih yolculuğunda, millet ve devlet bekasının çok ağır tehlikelerle karşı karşıya kaldığı, karanlık ve tehlikelerle dolu dönemlerle karşılaşması mümkündür. Böyle dönemlerde o milletin gelecek ümidini kaybetmemesi için
ihtiyaç duyduğu en önemli güç, milletin topyekun ayağa kalkarak ülkesine sahip çıkması ve iradesini ortaya koyabilmesidir. Bugün Türkiye'nin içinden geçtiği karanlık dönemde, sadece seçim günü gelecek dönem Türkiye yönetecekleri seçmek değil, ülkesinin ve geleceğini doğrudan etkileyecek, belirleyecek bir tercih yapmaları olacaktır. O bakımdan milletin görevi ve vebali çok ağırdır ve ciddi sorumluluktur" diye Konuştu.
Konferans sonunda ünlü sanatçı Erol Büyükburç davetlilere müzik dinletisi sundu. Etkinliğe MHP Hatay Milletvekili İzzettin Yılmaz, MHP İl Başkanı Şefik Çirkin, Antakya Merkez İlçe Başkanı Fedai Yücedal, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetliler katıldı.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×