EDREMİTTE MHPLİLER ARKADAŞ AVINDA

Balıkesir’in Edremit ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları, MHP lideri Dcvlet Bahçeli'nin açıklamasından sonra bir arkadaşını ikna etmek için çalışmalara başladı.
Akçay Edremit Oteli’nde Kadın Kolları Başkanı Melahat Atıcı öncülüğünde bir araya gelinen istişare toplantısına Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, MHP İlçe Başkanı Ahmet Soylu ve kadın kolları üyeleri katıldılar.
Toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı Ahmet Soylu, “Erkek seçmenlerden çok kadın seçmenlere ihtiyacımız var. Bizlere oy veren erkeklere bakıldığında, kadın oyları yüzde 30 daha düşük. Bu nedenle kadın oylarının artması için daha çok çalışmamız gerekiyor. Siz kadın kollarından ricamız, genel başkanımızın dediği gibi, her kadın seçmenimiz, bir arkadaşını ikna edip bize oy vermesini sağlamak” dedi. İktidara yüklenerek, kendi partilerinden olmayanları Müslüman kabul etmeyen bir iktidarın mevcut olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Tuncay Kılıç ise, “Elhamdülillah biz hem Müslüman, hem Türk’üz. Tek dil ve tek bayrakla yaşamak istiyoruz. Kanla aldığımız bu toprakları almak isteyenler var. Bu toprakları almak isteyenler, bizim gibi Malazgirt ovasına gelirler, kan akıtarak alırlar. Başka türlü bu topraklar verilmez. 2002 yılında iktidara gelen AK Parti, önce kimleri zengin yaptı, ona baksın. Bu ülkenin tek kurtuluşu MHP’dir. Ezanın ve Atatürk’ün tek teminatı MHP’dir. Biz Edremit’i ve bu ülkeyi çok seviyoruz. Hiçbir yerde bulamadığınız huzuru MHP’de bulacaksınız” şeklinde konuştu.
Ardından MHP’li bayanlara hitap eden MHP Edremit Kadın Kolları Başkanı Melahat Atıcı, “Geçtiğimiz ve referandum oylamasında hep bizim yanımızda olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Önümüzde, yani Haziran 2011’de bir genel seçim var. Bu seçim ülkemizin varlığı, birlik ve bütünlüğü için çok önemli. Zira mevcut iktidar, ülkemizi 36 etnik guruba ayırdı. Seçim sonrasında da PKK’ya vermiş olduğu sözleri yerine getirip, iki dilliliği ve özerkliği uygulamaya koyarak, ülkemizi bölecek. Onun için diğer seçimlerdeki çalışmalarımızın en az beş misli, hatta on misli daha çalışmamız gerekiyor” dedi. Atıcı, MHP’ye yeni katılanlar için yakın bir tarihte rozet takma töreni düzenleyeceklerini sözlerine ekledi.İHA
İlgili Galeriler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×