ERDOĞANDAN FEKELİLERE HAYIR TEŞEKKÜRÜ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Adana İl Başkanı Ahmet Erdoğan, 12 Eylül 2010 tarihinde yapılan referandumda 'hayır' oylarının yüksek çıktığı bölgelere teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.
Erdoğan, bu kapsamda Feke ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi. İl Genel Meclis Başkanı Abdullah Torun’un da hazır bulunduğu ziyaretlerin ilki Feke Belediyesi ve ardından MHP İlçe Başkanlığı oldu. Erdoğan, MHP İlçe Başkanı Mahmut Özkara’yı ziyaretinde, "Referandum sonucunda bugün yaşanan sürece bakıldığında açık olarak görülmektedir ki, sayın genel başkanımızın da daha ilk günde ifade ettiği gibi Türkiye karanlık bir dönemin içine atılmıştır" dedi.
Erdoğan şöyle devam etti:
"Bütün olumsuzluklara, baskılara rağmen Adana’da alınan sonuç ise fevkalade iyi bir sonuç olmuştur. Feke’deki hemşehrilerimiz de büyük bir duyarlılık göstermiş, özellikle ilçe merkezinde gereken cevabı vermiştir. Yüzde 68 hayır oranıyla Fekeli hemşehrilerimiz başını dik tutmuştur. İlçe teşkilatımızın özverili çalışmalarına ve duyarlı Fekeli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Evet oyu verenleri de elbette saygıyla karşılıyoruz. Bundan sonraki süreçte Türkiye’nin nereye götürülmek istendiği gerçeğini daha geniş kitlelere ulaştırmak durumundayız. Referandumdan sonra da görüldüğü gibi Türkiye’nin son kalesi olarak kalan MHP için bu husus, çok kutsal bir görev olmaya devam ediyor."
Ahmet Erdoğan, Feke Belediyesi’ni ziyaretinde de, Başkan Ahmet Sel’i çalışmalarından dolayı kutladı. Kısa zamanda bütün imkansızlıklara rağmen Belediyenin kendi imkanları ile büyük işler başardığını görmekten son derece gurur duyduğunu kaydeden Erdoğan, "Fekeli vatandaşlarımızı yeni ve kalıcı hizmetlerle tanıştırmanızdan dolayı çok mutluyum. İnşallah daha güzel hizmetlere imza atacaksınız. Birlik ve huzur içinde çözümlenemeyecek bir sorun yoktur" dedi.
Erdoğan, Feke gezisi kapsamında, geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden MHP İlçe eski Başkanı Yunus Altınok’un kayınpederi ve amcası olan Yusuf Altınok’un ailesine başsağlığı ziyaretinde de bulundu.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×