KARSDA AK PARTİNİN TEK ALTERNATİFİ MHPDİR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkanı Muhsin Ağçay, Türkiye'de ve Kars'ta AK Parti iktidarının tek alternatifinin MHP olduğunu belirtti.
MHP İl Başkanı Muhsin Ağçay, düzenlediği basın toplantısında MHP'nin iktidara hızlı adımlarla yürüdüğünü vurguladı.
MHP İl Başkanı Ağçay, MHP'nin hem ülkeyi, hem de Kars'ı AK Parti'den kurtaracaklarını söyledi.
Kars'ta ve ülke genelinde MHP'ye yoğun ilginin olduğunu ifade eden Ağçay; "Ülkenin her bir köşesinde MHP rüzgarı esiyor, vatandaşın son ümidi, son kalesi MHP kalmıştır. Ana muhalefet partisi, ülke gerçeklerinden uzak bir hayal dünyasında yaşamakta, parti içi karışıklık ve kısır çekişmeler, ana muhalefet partisini bitirmiştir. Diğer partilerin de baraj sorunu olduğu gün gibi aşikardır. Bu anlamda AK Parti iktidarın ülke genelinde tek alternatifi MHP kalmıştır. Dürüst, çalışkan, kararlı ve istikrarlı
kadrolarla MHP bu ülkeyi yönetmeye adaydır. Sağcı, solcu, liberal, demokrat demeden bütün Türkiye'yi AK Parti'den kurtarmak adına Milliyetçi Hareket Partisi'ne davet ediyor ve hayatlarında ilk defa da olsa MHP'ye oy vermeye davet ediyorum" dedi.

SOMUT GERÇEKLERLE MHP KARS'TA EN GÜÇLÜ PARTİ
Kars'ta da AK Parti'nin tek alternatifinin MHP olduğuna dikkat çeken Başkan Ağçay; "2011 seçimlerindeki hedefimiz Kars'tan en az iki milletvekili Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne göndermektir. Somut gerçeklere dayanarak ve geçmişte alınan oy oranlarına bakarak, Milliyetçi Hareketin bu potansiyelinin olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kars'ta güç birliği yaparak, Kars'ı istenilen noktaya taşıyacağız ve en önemlisi de Karslıyı hırsızdan, uğursuzdan, yolsuzluklardan kurtaracağız" diye konuştu.

ADAYLIK İÇİN YOĞUN TALEP VAR
Milletvekili aday adaylığı için Milliyetçi Hareket Partisi'ne yoğun bir talep olduğunu belirten Muhsin Ağçay; "Bu da gösteriyor ki Kars'ta AK Parti karşısında en güçlü parti MHP'dir. Geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de AK Parti ve MHP yarışacaktır. Burada bizlere ve bütün Kars halkına düşen görev, son derece hassas davranılması ve birlik, bütünlük ve beraberliği bozmadan süreci iyi değerlendirerek, en az iki adayımızı Ankara'ya göndermektir. Bundan sonraki süreçte ise Kars'ta bozuk olan yapının
iyileştirilmesi, hırsızlıkların ve yolsuzlukların üzerine gidilmesi ve ahlak kuralları içerisinde Kars'a hizmeti kendine şiar edinmiş iyi bir yapının oluşturulmasıdır" şeklinde konuştu.

MHP "SEÇİM BEYANNAMESİ" İLE FARKINI ORTAYA KOYDU
Milliyetçi Hareket Partisi'nin ülke genelinde "Seçim Beyannamesi"ni açıklayan ilk parti olduğunun altını çizen MHP İl Başkanı Muhsin Ağçay, MHP, 7'den 70'e her kesime hitap eden seçim beyannamesiyle farkını ortaya koydu" diyerek sözlerine şöyle devam etti:
"Seçim beyannamemiz puslu yollarda pusula görevi görecektir. El ele MHP'nin iktidarını birlikte inşa edeceğiz. Liderimiz sayın Devlet Bahçeli'nin açıkladığı seçim beyannamesi kangrene dönüşmüş sorunları tarihe gömecek. Terörün kökü kazınacak, üniversite sınavı kalkacak, emekliye yılda bir kez ikramiye verilecek. Asgari ücretten vergi alınmayacak, her aileden 1 kişiye iş ve 300 TL aileye yardım uygulaması başlatılacak. İhtiyaç sahiplerine "Hilal Kart" harcama kartı verilecek, yılda 700 bin kişiye iş imkanı
sağlanacak. Dokunulmazlık kaldırılacak, 4/C'li işçiler kadroya alınacak. Tarımda ÖTV, KDV kaldırılacak."İHA
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×