Kaya, Milleti ile barışmayan, milletine hizmet edemez

OYUNU BOZACAK GÜÇ ELİNİZDE

 


MHP Derince  Kadın Kolları
Yönetim Kurulu Başkanı Müveyla KAYA Milleti ile barışamayan, millete hizmet edemez diyerek Hükümete ve Ana Muhalefete yüklendi.
Kaya; "
2002  Genel seçimleri ile Ülkücü Hareket içerisinde başlatılan ve bizlerin içine sokulan fitneler ile Ülkücü hareket mensupları birbirlerine karşı Yavuz olurken, şanlı geçmişimizi sorgulayan, içimize fitne tohumları ekenleri can kulağıyla dinlemeye başlamış ve eleştiri dozları kopmalara kadar uzanmıştır.

Geçmişte kanı ile canı ile bu davaya hizmet vermiş ve Mamak’ta işkenceler görerek gençliğini çürütmüş binlerce Ülkücünün,  çeşitli sebeplerle MHP’de yer almaması  ve MHP de yer alanlarında şu veya bu sebeple çalışmalarında MHP’ ne yeteri kadar zaman ayırmada heyecanı kaybetmesi; kendilerine başka kapılarda ikbal aramaları zafiyet getirmiştir. Bizler bu gafleti yaşarken, birileri bizlerin bu buhranını çok iyi değerlendirmişlerdir.

Uğruna canlar verdiğimiz Üniter yapımız, Mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü bayrağımız, dilimiz, ecdadımız, manevi ve kültürel değerlerimiz tartışılır duruma getirilmiştir.

Üniter yapının temel taşları, milli duruşun savunucuları, zaafa düşürülerek, Bu fitne odakları asıl hedeflerini icra etme ortamı bulmuşlardır.

Önümüzde yapılacak seçimlerde “MHP’siz ve Etkisiz Meclis” hayali ile yanıp tutuşan iç ve dış şer odakları, kontrol edilebilir iktidar ile muhalefet hedeflemektedir.

İşte bu oyunları bozmak için, harekâta katılmak, bu davaya inanan bütün ülkücülerin boynunun borcudur.  Her ülkücünün yüreğinde ayrı bir yeri olan “Vefa” denilen kavramın gösterilmesi gereken gün bu gündür.

Çok değerli hanımefendiler, bey fendiler, sevgili gençler; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, “millet ve devletin bekası için güç birliği” çağrısı;  sadece siyasi değil, siyasetin içinde olsun ya da olmasın herkes içindir. Bizler kimseye gelin MHP'ye katılın' demiyoruz. Türk ve Müslüman kimliği ile bu topraklarda bağımsız yaşamak istiyorsan, kendi emeğinle, kendi toprağında ailenle ve onurunla ekmeğini kazanmak istiyorsan, çocuklarına güvenli bir gelecek istiyorsan gelin güç birliği yapalım diyoruz.  Ülkenin dinamikleri olan bu güç,  lider ülke TÜRKİYE hayalini gerçek kılacaktır. Çünkü bu millet yaşadığı acı tecrübelerle kader birliği yaptığını devalarca göstermiştir.

 

MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli, bu durumu çok iyi görmüş ve MHP için hazırlanacak muhtemel tezgâhı önlemek adına, “GÜÇ BİRLİĞİ HAREKAT”nı başlatarak şer odaklarının bu çalışmasını sekteye uğratmaya karar vermiştir. Ülkücü hareket içerisinde birlik ve beraberliğin sağlanması MHP’nin, tek başına iktidar olma yolunu açacaktır. Yaşadığımız ve yaşayacağımız bu kâbus ve zillet dolu günlerden kurtulmak için MHP  Milletimizin tek şansıdır.

ABD ve AB tarafından hazırlanan ve uygulamaya konulan Türkiye’yi dönüştürme planında son perde 2011 seçimlerinden sonra uygulamaya konulacağı bir gerçektir.

Milletin maneviyatıyla kavgalı olan ve bir türlü barışmayı beceremeyen CHP’nin AK Parti karşısında başarı şansı yoktur; olamaz da. Zira Milleti ile barışamayan Milletine hizmet edemez.


Bu hayasızca akına dur diyecek tek Parti, MHP’dir.

Bu toprakları bizlere yurt olarak emanet edenlere Vefa borcumuzu unutmayalım.

Hepinizi birlikte yürümeye, GÜÇ BİRLİĞİNE davet ediyorum.

Allah bu yolda yürüyenlerin yar ve yardımcısı olsun.anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×