Kuzucu; Bahçeli, Büyüklük Gösterdi Affetti

Kuzucu; Bahçeli, Büyüklük Gösterdi Affetti

 

Hergunturk Özel Haber / Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Güç Birliği çerçevesinde görüşmeler yaparak partiye davet ettiği kişiler hakkında Ülkücü Camianın Sanatçısı F.Kaya Kuzucu’dan görüşlerini aldık.

Ülkücü Camianın Sanatçısı F.Kaya Kuzucu, Hergunturk.com’a yaptığı açıklamasında; MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin büyüklük göstererek eskiden hizmeti olan ve şu anda MHP’den uzakta olan bazı kişileri affederek yeniden MHP saflarına çağırmasını Genel Başkanın çok önemli bir takdiri olduğunu söyledi.

İNSAN NE ZAMAN NERDE NE YAPACAĞINI BİLMELİ

Kuzucu, “Bence Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli büyüklük gösterdi ve onları affetti. Onlarda kendilerini gözden geçirmeleri gerekir. İnsan nerede ne zaman ne yapacağını çok iyi bilmeli. Bağlı olduğu kuruma zarar getirecek işlerde bulunmamalı.”dedi.

Kendisinin Ülkücü camia içerisinde bulunurken önce kendini sorumlu tuttuğunu dile getiren Sanatçı F.Kaya Kuzucu, hiçbir zaman hiçbir dönemde teşkilatlardan kopmadığını terk etmediğini söyleyerek; MHP ve Ülkücü camia içerisinde yer alan ve bundan sonra alacak olan kişilerinde bu anlayış içerisinde olmaları gerektiğini söyledi.anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×