Manisa Milletvekili Orhan, sünnet düğününe katıldı

Halktan Kopmayan Vekil, Ziyaretlerini Sürdürüyor

 

Manisa’nın Alaşehir İlçesine bağlı Örencik Köyü Karakuyu Mahallesi’nde, Hatice-Arif Özen çiftinin biricik oğulları Olcay Özen örf ve adetlere yaraşır şekilde tertip edilen sünnet merasimiyle erkekliğe ilk adımını attı.

Çok sayıda civar köy Muhtarları ve köylülerinin de katıldığı sünnet merasimine, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaşehir İlçe Teşkilat Başkanı Akif Ceylan ve Teşkilat Yönetim Kurulu Üyeleri de katılarak, Özen ailesinin mutluluklarına ortak oldular.

Milletvekili Orhan’ı ve beraberinde bulunan teşkilat Başkanı Ceylan ve Yöneticilerini, cemiyet sahibi Hatice-Arif Özen çifti, Örencik Köy Muhtarı, civar Köy Muhtarları ile vatandaşlar büyük sevinçle karşıladılar.

Geleneklerin yaşatıldığı sünnet merasiminde, köylü kadınların kazanlarda pişirdiği lezzet dolu yemekler yine köyün gençleri tarafından misafirlere servis edilerek afiyetle yenildi.  

Milletvekili Orhan ve beraberinde bulunan teşkilat Başkanı Ceylan ile Yöneticiler, müzisyen tarafından isimleri anons edilerek davet edildikleri sahnede harman dalı ve Türkiyem i oynayarak Özen ailesinin mutluluklarına mutluluk kattılar.

Milletvekili Orhan, Başkan Ceylan ve Yöneticiler Özen ailesine sünnet merasiminin mübarek olması temennilerinde bulunduktan sonra köy kahvehanesine geçerek burada da bir süre vatandaşlarla sohbet edip hasbıhallerde bulunduktan sonra köyden ayrıldılar.anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×