MHP ÇORUM İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanlığı, ilçe başkanları ile bir araya geldi.
MHP Genel Başkan Başdanışmanı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, MHP Merkez İlçe Başkanı Zeki Aşkın ve ilçe başkanlarının katıldığı toplantıda yaklaşan seçimler öncesi izlenecek yol haritası masaya yatırıldı. MHP İl Başkanı Ercan Daşdan, parti teşkilatlarının MHP'nin tek başına iktidar olması için kenetlendiğini ve çalışmalara başladığını söyledi.
Esnafların durumunun içler acısı olduğunu, esnafların iş yapamaz ve borçlarını ödeyemez duruma geldiğini iddia eden Daşdan, "Esnafımızın banka borçları almış başını gitmiş icralık olmuşlardır. Çiftçimiz de yine aynı durumdadır. Çiftçimizin mahsulü para etmemekte, mahsulünden elde ettiği gelir mazot parsını dahi karşılayamamaktadır. Mahsul fiyatları 2002 fiyatları ile aynıdır. Ancak mazot bugün 2002 fiyatlarının neredeyse 3 katını bulmuştur" dedi.
İnsanların MHP'nin iktidar ortağı olduğu günleri mumla arar hale geldiğini savunan Daşdan, "O dönemde tarihimizin en büyük depremi ile karşı karşıya kalmamıza rağmen kriz 3 ay gibi bir sürede son bulmuştu. Ancak hükümet iktidara geldiği günden bugüne kadar halen kriz devam etmektedir. Türk milleti artık milli düşünen millet menfaatlerini her şeyin üstünde tutan MHP'nin tek başına iktidara gelmesini istemektedirler" diye konuştu.
Daşdan'ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×