MHP MALATYA YÖNETİMİ AÇIKLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya il yönetimi açıklandı.
MHP'de düzenlenen basın açıklamasından önce, yönetimin hayırlı olması için dua okundu. Basın açıklamasını okuyan İl Başkanlığı'na atanan Avukat Arif Yıldız, il başkanları Ömer Ekici'nin 12 Haziran 2011'de yapılacak olan milletvekili genel seçiminde aday adayı olması nedeniyle, genel merkez tarafından kendisinin il başkanlığına atandoığını hatırlatıp, "60 kişilik il yönetimini belirledim ve genel merkezimizin onayını aldıktan sonra isimleri açıklamak üzere basın toplantısı düzenledik" dedi.
Arif Yıldız, basın açıklamasında, Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde bizlere hizmet görevi verirseniz; esnafımız ile el ele, çiftçimiz ile omuz omuza, memurumuz ve işçimizin yanında, işsizimize iş kaynakları oluşturarak, emekli dul ve yetimimizin destekçisi olacağımıza söz veriyoruz. Bu anlamda partimizin hedefi, iktidara tam yol ilerlemek ve milletimizin artan sorunlarına çözümler üretmektir" ifadelerini kullandı.
"Bizlerden önce yaşanmış her kimden kaynaklanırsa kaynaklansın, bütün olumsuzlukların önüne set çektik ve yeni bir boş sayfa açtık" diyen Yıldız, açıklamasını özetle şöyle tamamladı:
"Bu vatan için, bu millet için, bu bayrak için hassasiyetlerimiz devam ediyorsa, şimdi geri durma zamanı değildir. Hepiniz bizim için çok önemlisiniz ve başımızın üstünde yeriniz var. Hepinizi yuvanıza dönmeye ve birlik olmaya çağırıyorum."İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×