MHPDE GÖREV DAĞILIMLARI YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Tayfun Aygın, parti yönetiminin görev dağılımını tamamladığını ve çalışmalarına gece gündüz demeden devam ettiklerini söyledi.
Aygın, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, il divanında görevlendirilen partilileri basın mensuplarına tanıttı. Geçen hafta göreve getirildiklerini ve hemen çalışmalara başladıklarını kaydeden Aygın, yaptıkları görev dağılımıyla genel sekreterliğe Mehmet Ali Bayhan, genel sekreter yardımcılığına Ayşe Başkonuş, muhasip üyeliğe Ahmet Uzunyolcu, muhasip üye yardımcılığına Ruşen Özerbaş, başkan yardımcılıklarına ise Sadettin Ersöz, Tuncay Maraşlı, İbrahim Kaçıran, Mehmet Altunbaş, Nevin Eryiğit, Erdal Cömert, Mehmet Karahan, Metin Durak. Gökçe Özdemir Kahraman ve Mustafa Akdoğan'ın getirildiğini ifade etti.
Yapılanmayı tamamladıklarını ve bundan sonra çok hummalı bir çalışma sergileyeceklerini kaydeden Aygın, "Parti yönetimi geç saatlere kadar çalışacak. Alo Hukuk Danışma Hattı kuracağız. Parti binamızda her gün saat 16.00 ile 18.00 arasında vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip bilgi vereceğiz ve onları yönlendireceğiz. Seçime ve oya odaklı değil, halka faydalı olabilecek etkin faaliyetlerde bulunacağız" dedi.
Şahinbey İlçe Başkanlığı'na Mustafa Gökçek, Şehitkamil İlçe Başkanlığı'na ise Hüseyin Kurt'un atandığına dikkat çeken Aygın, "MHP yeni yönetimiyle gençlerin önünü açmıştır. Tüm partilere örnek olsun, gençler söylemde kalmasın, siyaset yapsın. Siyaset yapmak isteyen tüm gençleri partimizde siyaset yapmaya davet ediyorum. Bu bir hizmettir. Biz partimizi birinci parti yapmak için geldik. Kolayı herkes yapar, biz zor olanı yapacağız. Daha önce birinci parti olduk, şimdi de çalışmalarımızla bunu yeniden başarmak istiyoruz" diye konuştu.
Aygın, tüm arkadaşlarının toplumun tüm kesimleriyle görüşmeler yaparak onları dinlediğini dile getirerek, "Ülkenin bölünmez bütünlüğü bizim birinci önceliğimizdir. Ayrıştırma ile açılım olmaz. Antep'te, Çanakkale'de savaşanlar yine ayrışsın. Kimseye taviz verecek durumumuz yok. Bizim duruşumuz belli. Bölmeyerek, kimseyi kırmayarak bunu yapacağız. Bu ülkenin bütünlüğünü isteyen, bayrağı altında yaşayan herkesi partimize çağırıyoruz. Teröristle vatandaşlarımızı karıştırmayacağız. Silahlı mücadeleyi devletin askeri gücü yapar. İktidara gelince terörün kökünü biz kazacağız" şeklinde konuştu.İHA
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×