MHPDE GÖREV DEVİR-TESLİMİ YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Arif Yıldız, "MHP bu ülkenin milli refleksidir. Bu milli refleksin Malatya'da gösterilmesi, Türkiye açısından çok önemlidir" dedi.

MHP'de eski başkan Ömer Ekici'nin milletvekili aday adayı olarak görevi bırakmasının ardından, göreve yeni atanan MHP il Başkanı Arif Yıldız, düzenlenen devir-teslim töreniyle görevi devraldı.

Törende konuşan MHP eski il başkanı Ömer Ekici, "Görevde kaldığım 8.5 yıl içinde hiç bir yanlış harekette bulunmayarak, MHP'nin milletimizin dününü, bugününü ve yarınını temsil etmesinden dolayı, önce vatanım, sonra partim ve ben düşüncesi ile hareket ettim. Yeni göreve seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Ben il başkanlığını MHP Milletvekili aday adaylığı süreci için bırakmıştım. Ülkemiz tehlikeli bir süreçten geçiyor" dedi.

MHP İl Başkanı Av. Arif Yıldız'da, "Başarılı hizmetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Allah bundan sonrada işini gücünü rast getirsin, yolunu açık etsin. MHP bu ülkenin milli refleksidir. Bu milli refleksin Malatya'da gösterilmesi, Türkiye açısından çok önemlidir. Biz bu nedenle görevin bize verilmesinden sonra çalışmalarımıza yoğun bir şekilde başladık. Malatya'daki bütün arkadaşlarımızı, ülke, bayrak ve dini hassasiyeti olan bütün vatandaşlarımızı partiye davet ediyorum, yuvalarına davet ediyorum. Malatya'da ne kadar dava arkadaşımız varsa, ne kadar milli hassasiyeti olan varsa, herkesi alın buraya getirin, bu ülke için kendiside taşın altına elini koysun" diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Yıldız, hizmetlerinden dolayı Ekici'ye bir teşekkür plaketi verdi.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×