MHPli kadınlardan AKDAMa yardım!

MHP Adana İl Kadın Kolları; kentin sosyal sorunlarıyla yakından ilgilenip çözümünde katkı koymaya devam ediyor.  Arı gibi çalışan MHP’li kadınlar çeşitli sosyal yaralara merhem oluyor.

 

 

MHP’li kadınlardan AKDAM’a yardım!

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları, Adana Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi’ne (AKDAM) önemli miktarda ayni yardımda bulundular.

MHP’Lİ KADINLAR ARI GİBİ

MHP’li kadınlar, Adana’nın kadın temelinde sosyal sorunlarının çözümünde de etkin olarak rol üstlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde AKDAM’ı ziyaret eden ve sorunlara ilişkin bilgi alan MHP’li kadınlar bugün çeşitli yardımlarla aynı merkeze gittiler.

AKDAM’IN İHTİYAÇLARI KARŞILANDI

MHP İl Kadın Kolları Başkanı İnci Çelik Mahmat, MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayla Emrahoğlu, MHP Çukurova Belediye Meclis Üyesi Azime Kocacık,  AKDAM Başkanı Münire Dağ, Sayman Çiğdem Akça ve üyeler Şükran Genç ile Hanife Özgür’ü ikinci ziyaretlerinde mobilya, gıda, çocuk bezi, temizlik malzemelerinden oluşan yardımda bulundular.

BIKMAK YOK YARDIMA DEVAM

AKDAM Başkanı Münire Dağ, Büyükşehir Belediyesi’nin dayanışma merkezine yeni bir daire tahsis ettiğini belirterek MHP Çukurova Belediye Meclis Üyesi Azime Kocacık’a şu talebi ilettiler: “Çukurova Belediyesi’nden de böyle bir jest bekliyoruz.” Kocacık da bu konudaki talebe tercümanlık edeceğini ve ilgileneceğini bildirdi.

MHP’li kadınlar AKDAM’dan yararlanan kadınların yaptığı elişi ürünlerin değerlendirilmesi için de yardımcı olacaklarını kaydettiler. AKDAM Başkanı Münire Dağ, katkılarından ötürü MHP’li kadınlara teşekkür etti. Ayrıca MHP il yönetim kurulu üyesi Ayla Emrahoğlu’na da teşekkür belgesi verdi.

 anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×