MHPli kadınlardan birlik ve beraberlik yemeği

MHP Çukurova İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği “Birlik Beraberlik ve Dayanışma Yemeği”nde moral ve motivasyon üst seviyedeydi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği “Birlik Beraberlik ve Dayanışma Yemeği” renkli görüntülere sahne oldu.

Bir lokantada düzenlenen yemekte, MHP Adana Milletvekilleri Yılmaz Tankut, Muharrem Varlı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, İl Genel Meclis Başkanı  Abdullah Torun, 12 Eylül 1980 darbesi öncesine kadar MHP Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevinde bulunan, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Recai Yıldırım’ın Meclis’teki Siyasi Danışmanı  İsmet Mirzaoğlu, Adana Büyükşehir Belediyesi Belediyesi Başkanlık Başdanışmanı Salih Gökçe, MHP merkez ilçe başkanları İbrahim Kara, Yusuf Kanlı, Mehmet Özcan, Mustafa İzgioğlu,  Belediye ve il genel meclis üyeleri ile davetli vatandaşlar hazır bulundu. 

Kadınların ağırlıkta olduğu etkinlikte, Adana’nın sorunları protokol masasında istişare edilirken, sahneden de renkli görüntüler yansıdı. Yerel sanatçıların memleket türküleri söylediği yemekte, protokol üyeleri ve davetliler halay çekmeyi de ihmal etmedi.

HÜKÜMET TAŞERONLUK YAPIYOR

İlçe Başkanı İbrahim Kara ve yönetiminin desteğinde yapılan etkinlikte Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanı Kozanlı Ayşe Aslan ile başarılı ekibi dikkatleri üzerinde toplarken, verilen mesajlar da kadınlara yönelik oldu.

MHP Milletvekili Yılmaz Tankut “Sekiz yıl boşa geçti, heba edildi. Ülkemiz çok ağır badirelerle karşı karşıyadır. O yüzden sekiz yıldır ülkemizi idare eden ve içeride ihanet, dışarıda husumet ittifakının kuşatmasına seyirci kalan, taşeronluk yapan AKP hükümetinden kurtulmamız icap etmektedir. Bu konuda verilecek mücadelede sizlere güvencimiz tamdır” dedi.

ALDIRMAZ’DAN ÖVGÜ

Milletvekili Muharrem Varlı da, sosyal ve ekonomik hayatın içinde en çok kadınların hırpalandığını, yorulduğunu bu yüzden kadınların inisiyatif almalarının vazgeçilmez bir göreve dönüştüğünü ifade etti. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise, “Kadınlar bizden daha önde gidiyorlar. Onlar adeta birer kahramandır” övgüsünde bulundu.

TEHLİKEYİ HİSSEDİYORUZ

MHP İl Başkanı Ahmet Erdoğan, “Türk milletinin bekasının tehlikede olduğu gerçeği ile karşı karşıyayız, bunu iliklerimize kadar hissediyoruz. Kadın gücüne daha çok ihtiyacımız var. Bu partiyi gerçekten tek başına iktidara getirecek, bunu yaparken de el ele omuz omuza çalışan kadınlarımızı MHP’nin en önüne getiriyoruz.  Bunun için kadınların MHP’de önde, arkada, yanda değil; doğrudan inisiyatif sahibi olarak çalışması ve içimizde bulunması için başta sayın genel başkanımız değerli hemşehrimiz Devlet Bahçeli olmak üzere bütün teşkilatlarımız büyük bir samimiyet içindedir” mesaj verdi.

 

 anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×