MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMAYACAĞIM
KAYSERİ:

MHP eski İl Başkanı Süleyman Korkmaz, yaptığı yazılı açıklamasında milletvekili aday adayı olmayacağını bildirdi.
Korkmaz, açıklamasında bu zamana kadar hiçbir ülkücünün başını yere eğdirmediğinin altını çizerek, “Görev yaptığım süre zarfında hiçbir ülkücünün kafasını yere eğdirmedim. Yanlış hiçbir işin içinde ya da yanında olmadım. Ülkücü hassasiyeti ve sorumluluğu elimden geldiği kadar en üst düzeyde yaşamaya ve yaşatmaya çalıştım, bundan sonra bir ülkücü nefer olarak etmiş olduğumuz yemine sadık kalarak partimizin başarısı için yine bu tavır ve duruşla çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.
Korkmaz açıklamasına şu şekilde devam etti:
“2007-2011 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevini yürütmüş ve genel merkezimizin genelgesi doğrultusunda Milletvekilliği aday adaylığı için istifa ederek görevimi tamamlamış bulunmaktayım. Görev yaptığım ilk günden bu güne kadar birlikte mesai arkadaşlığı yaptığım tüm il, ilçe, belde, belediye, mahalle, köy ve tüm kadın kolları yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca görev yaptığım bu süre zarfında muhatap olduğum tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine ve tüm basın yayın organı kurum ve mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bunun yanında tabii ki bizlerden iyi günümüzde, kötü günümüzde desteğini ve maneviyatlarını esirgemeyen tüm ülkücülerden Allah razı olsun diyorum. Bu anlamda adını burada zikredemediğim tüm ülkücü camiadan helallik istiyor ve benden yana helal olsun diyorum. Allah tüm ülkücülerin yar ve yardımcısı olsun.
Buradan şunu da açıklamak istiyorum, önümüzdeki genel seçimlerde partimizin yeniden yapılanmasını sağlamak ve önünü açmak için milletvekili aday adayı olmayacağımı, bu tarihe kadar nasıl hesap peşinde olmadıysak bundan sonrada olmayacağımı siz değerli Kayseri kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Bundan sonraki süreçte de partimizin en üst noktaya gelebilmesi için inanmış ve uğruna verebileceği her şeyini vermiş bir ülkücü olarak çalışacağımı bildirmek isterim. Görev yaptığım süre zarfında hiçbir ülkücünün kafasını yere eğdirmedim, yanlış hiçbir işin içinde ya da yanında olmadım, ülkücü hassasiyeti ve sorumluluğu elimden geldiği kadar en üst düzeyde yaşamaya ve yaşatmaya çalıştım, bundan sonra bir ülkücü nefer olarak etmiş olduğumuz yemine sadık kalarak partimizin başarısı için yine bu tavır ve duruşla çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnanmış insanların kaybedeceği maddi olarak bir şey yoktur, ancak manevi olarak bir şeyler vardır, bu anlamda inanmışlığımızı her ortamda sergilediğimiz tavırla ve üslupla bu güne kadar nasıl dile getirdiysek ve böyle yaşadıysak bundan sonrada bu böyle olacaktır.”


İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×