Şandır, MHPye uzanan dili keseriz

Şandır, MHP’ye uzanan dili keseriz

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili ve Mersin Milletvekili Mehmet Şandır, Devlet Bahçeli'nin Taksim'de yaşanan canlı bomba olayından sonra Hükümet'e eleştirilerde bulunduğunu belirterek, "Sayın Genel Başkanımız, yaşanan olayların 'Açılımın bir parçası olup olmadığı yönünde' Hükümet'e sorular yöneltmişti. Fakat Sayın Başbakan, suçüstü yakalanmışçasına Sayın Devlet Bahçeli'ye ve MHP'ye dil uzatmıştır. O dili kopartırız" dedi.

HEZEYAN, SÖZÜNÜ BAŞBAKAN’A İADE EDİYORUM   

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili ve Mersin Milletvekili Mehmet Şandır, partisi tarafından Mersin'in Tarsus İlçesi'nde düzenlenen istişare toplantısında konuştu. Şandır, "Sayın Başbakan düzenlediği il başkanları toplantısında, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin bir konuşmasını hezeyan olarak nitelemiştir. Hezeyan; ruh sağlığı bozuk insanın saçmalığı olarak ifade edilmektedir. Bu sözü sayın başbakana iade ediyorum" şeklinde konuştu.


Devlet Bahçeli'nin, Taksim'de yaşanan canlı bomba olayı ardından yaptığı açıklamalarda, yaşananların alçımın bir parçası olup-olmadığını Hükümet'e sorduğunu hatırlatan Mehmet Şandır, "Bugün ülkemizde PKK olayının yaşanmadığı Tokat'ta askerlerimiz şehit edilmekte. Türkiye'nin en kalabalık meydanı olan Taksim'de, canlı bomba saldırıları yapılmakta. Bu konuda hükümete sorular yönelten Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye ve MHP'ye, Başbakan dil uzatmaktadır. Başbakan suçüstü yakanmış olmanın telaşında, hezeyanda bulunmaktadır" diye konuştu.

Tarsus Nikah Salonu'nda düzenlenen istişare toplantısına MHP Mersin Milletvekilleri Kadir Ural, Behiç Çelik ve Akif Akkuş ile İl Başkanı Mahmut Tat ve partililer katıldı.anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×