Silifke, Cumhur İttifakı Adaylarını Bağrına Bastı

             Haftasonu MHP Tarsus İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik toplantısına katılan Başkan Tuna, yine aynı gün Silifke’de MHP Silifke İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ve binlerce aracın konvoy eşliğinde katıldığı programda coşkuyla karşılandı.Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan ile birlikte Silifkeli hemşehrileri ile buluşan Başkan Tuna, Cumhur ittifakına destek istedi.

“Silifke, Cumhur İttifakı Adaylarını Bağrına Bastı”

 

Başkan Tuna, Tarsus’taki programın ardından Silifke’de hemşehrileri ile buluştu. MHP Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’nin de eşlik ettiği programda Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’ya ve Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan’a, Silifke İlçe Teşkilatı ve hemşehrileritarafından coşkulu bir karşılama gerçekleştirildi.

Kabasakallı Mahalle girişinde, Silifkeli çiftçilerin de traktörleriyle destek verdiğikarşılamanın ardından yine teşkilatlarla birlikte konvoy eşliğinde şehir turu atılırken, daha sonra İlçe Teşkilatı önünde bir araya gelindi.

Burada bir konuşma yapan MHP Silifke İlçe Başkan Levent Nogay, Mersin Büyükşehir ve 13 İlçede Cumhur ittifakı ruhunun  tam anlamıyla kucaklaştığını kaydederek; “Biz diyerek gönül ittifakı çoktan oluşmuştur.31 Mart akşamı Büyükşehir Belediyemizde ve 13 İlçemizde zafere uluşarak, bu coşkuyu hep beraber yaşayacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Silifke Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan da Silifkeli hemşehrilerinin teveccühü ve coşkusu karşısında heyecanlandıklarını belirterek; “Büyükşehirde Belediye Başkanımız Hamit Tuna’ya en iyi şekilde destek vereceğiz.Yerel yönetimler yasası ile birlikte işin ağırlığı Büyükşehirde.Onun için Büyükşehir’i almamız lazım.Bize tek elimizi değil, iki elimizi verin” dedi.

Silifke’de acil yapılması gereken projeleri hazırladıklarını belirten Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna da da; “Görüyoruz ki gönüller hazır. İnşallah hep birlikte öyle bir halay çekeceğiz ki 13 İlçemiz ve Büyükşehir başta olmak üzere hepsini açık ara alacağız.Burada acil yapılması gereken hizmetler anlamında notlarımızı aldık ve projelerimizi hazırladık.Tek başına değil bir yönetişim anlayışında hep birlikte yapacağız.İsrafçı değil, insaflı belediyecilik ve üreten belediyecilik diyoruz.Biz bugüne kadar yaptığımız hizmetlerde ve tesislerimizde işimizi bir defa yaptık ama tam anlamıyla yaptık.Bunu Silifke’de de gerçekleştireceğiz.Üreterek Silifke’yi daha yaşanılabilir bir ilçe yapacağız.Özellikle turizm anlamında İlçemizin pastadan pay alması için projelerimizi hayata geçireceğiz.Genel İdarenin projelerini, yerel idarenin projeleri ile birlikte entegre ederek, bu kenti uçuracağız. Sadece Türkiye özelinde değil, dünya kenti yapacağız “dedi.

İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli de daha yaşanılabilir bir Silifke için hemşehrilerinden Büyükşehir adayı Hamit Tuna’ya ve İlçe Belediye Başkan Adayı Mücahit Aktan’a destek vermelerini isteyerek; “Biz bu memleketi ve bu memlekette yaşayan herkesi seviyoruz.Bu memlekette sağcı, solcu olur ama Silifke’den vatan haini çıkmaz.Cumhur ittifakı, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği, milletimizin bölünmemesi, bayrağımızın inmemesi ve ezanımızın dinmemesi için kurulmuş bir yapıdır.Bu yapıyı kimse bozamayacaktır.MHP olarak 13 ilçe ve Büyükşehir’de mücadele edeceğiz ve Cumhur İttifakını Mersin’in her köşesinde iktidar yapacağız” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×