Tarsus, MHP Lideri Bahçeliyi bekliyor

TARSUS, MHP LİDERİ DR. DEVLET BAHÇELİ’Yİ BEKLİYOR

 

-BAHÇELİ, TARSUS VE YEŞİLTEPE’DE AÇILIŞLAR YAPACAK VE BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNACAK

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli 5 Aralık'ta Tarsus’a geliyor. MHP Genel Başkanı Bahçeli, Tarsus ve Yeşiltepe Beldesine  açılışlara katılıp, bir dizi ziyaretlerde bulunacak.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin programı hakkında bilgi veren Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Genel Başkanımızın kentimizi onurlandıracağı günü sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.

Tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, “Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli, 5 Aralık günü kentimizi onurlandıracak. Genel Başkanımız ilk olarak Yeşiltepe Beldesi’nde merhum belediye başkanımız Salah Gökmen adına yaptırılan ‘Salah Gökmen Barış ve Kardeşlik Parkı’nı saat 14.00’da açacak. Daha sonra saat 14.30’da Genel Başkanımızın adını verdiğimiz ve Tarsus Barajı’nda 478,921 m2 alana sahip mesire alanın üzerine yaptırılan ‘Devlet Parkı’nın açılışına katılacaktır. Burada ayrıca Mustafa Yıldızdoğan konser verecek. Genel Başkanımız ayrıca bir dizi ziyaretlerde bulunacak. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık, sayın Genel Başkanımız kentimiz onurlandıracağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.  Birlik ve bütünlük sevdalısı Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin kentimizde yapacağı açılışlara tüm halkımızı davet ediyorum. Herkesin heyecanımıza ortak olmasını diliyorum” dedi.anadoludahergün
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×