Tat, Silifkede seçim startı verdi

Tat, Silifke’de seçim startı verdi

Mevlüt Partal, Silifke, MHP İl Başkanı Tat, partililer ve teşkilat yöneticileri ile bir araya geldiği toplantılarda başarı kaynaklarının partililer, vatandaşlar ve yöneticilerin olduğuna dikkat çekti.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Mahmut Tat, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Silifke’ye gelerek, ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Özer Özel ve yönetim kurulu üyelerinin organize ettiği ilçe ve belde teşkilatları ile kadın kolları üyelerinin de davet edildiği istişare toplantısı Göksu Otel’de yapıldı. Toplantıya yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılan MHP mersin İl Başkanı Mahmut Tat, toplantıda 12 Eylül’de yapılan referandumla ilgili bir de değerlendirme yaptı. İl Başkanı Mahmut Tat, yaptığı konuşmada, “Partimiz tarafından organize edilen ilçe teşkilatları istişare toplantımızda bugün siz değerli Silifkeli hemşehrilerimizle bir arada olmaktan dolayı son derece memnunum. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 12 Eylül’de yapılan referandumda partimiz adına verdiğiniz destekle Mersin bölgemizde iyi sonuçlar aldık. Referanduma sonrası Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin öne sürdüğü seçim tarihi ile ilgili olarak mevcut hükümet bu konuda harekete geçmiştir. 2011 yılında yapılacak olan genel seçimlerin tarihini 5 Haziran  olarak açıklamıştır. Bu tarih üzerine Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli tüm yurt genelinde bir seçim startı vermiştir. Biz de il teşkilatı olarak bu konuda bir çalışma başlattık. Mersin merkez ve ilçelerimize giderek siz değerli yöneticilerimiz ve  partililerimizle görüşerek kendimize bir program hazırlıyoruz. Yapılacak seçimlerde Mersin bölgesinde nasıl başarılı oluruz, bu konuda yapmamız gereken çalışmalar ve öneriler hakkında sizlerle istişare etmek üzere buradayız. Sizlerden gelecek istek ve taleplere her zaman açığız. Çünkü bizlerin başarı kaynağı sizlersiniz” dedi. Zaman zamanda mevcut hükümetin uyguladığı politikaları de eleştiren Başkan Tat, 8 yıllık iktidarları döneminde mevcut hükümetten hiç kimsenin memnun olmadığına işaret etti.

Silifke Göksu Otel’de düzenlenen istişare toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Mahmut Tat’ın yanı sıra, il yönetim kurulu üyeleri, Silifke İlçe Başkanı Özer Özel, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Fatma Akpınar ve yönetim kurulu üyeleri, belde başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldılar.

 anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×