Türk Eğitim- Senden, Bahçeliye Ziyaret

Türk eğitim - sen istanbul 5 nolu şube başkanı enver demir başkanlığında bir heyet, 5 ocak'ta, bayrak şairi Arif Nihat Asya'nın ölümünün 36. Yıldönümü nedeniyle, Çatalca'nın inceğiz köyünde düzenleyecekleri, anma programına davet etmek için, milliyetçi hareket partisi genel başkanı devlet bahçeli'yi ziyaret etti.

Türk Eğitim- Sen İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı Enver DEMİR, Şube Sekreteri Fuat YİĞİT, Şube Yönetim Kurulu Üyesi Adnan HAKAN ve Kadın Komisyonu Başkanı Tuğba YİĞİT ten oluşan heyet, MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ ile görüşerek, Bayrak Şairi için düzenlenecek olan, anma programına, davetlerini ilettiler.

Türk Eğitim- Sen İstanbul 5 Nolu Şube Başkanlığı, 2006 yılından bu yana, Şairin ölüm yıldönümü olan, 05 Ocak'larda, " Arif Nihat Asya'yı Anma Etkinlikleri" düzenliyor. Türk Eğitim-Sen İstanbul 5 nolu Şubesinin çalışma alanı içinde kalan Çatalca'nın İnceğiz köyünde doğmuş olan Bayrak Şairi için, hem doğduğu köyde, adına yapılan anıt önünde, hem de Çatalca'da çeşitli anma etkinlikleri düzenleniyor.

Bu yıl, özellikle 2 bayrak, 2 dil tartışmalarının yaşandığı bir dönemde, Bayrak Şairini Anma Etkinliklerinde, MHP Genel Başkanı Sn. Devlet BAHÇELİ'yi de etkinliklerinde görmek istediklerini belirten, Türk Eğitim- Sen İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı Enver DEMİR, Sn.Devlet BAHÇELİ yi ziyaretimizde, "programının müsait olması durumunda etkinliğe katılacağını" belirttiler. Dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×