YÜKSELDEN ÇAMOLUKA BANKA ŞUBESİ TALEBİ

Giresun İl Genel Meclisi Şubat ayı toplantısı Osman Öden başkanlığında yapıldı.
Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti üyeliğine İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Yüksel, Özel İdare Memuru Mehmet Karakuş olmak üzere iki asil Özel İdare Genel Sekreteri Cumhur Melikoğlu, İl Genel Meclis üyesi Fazlı Derbeder’in seçimi yapıldı.
Gündem dışı konuşma yapan MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Yüksel ise grup olarak her toplantıda bir ilçenin sorunlarını gündeme taşıyacaklarını ifade etti. İl olarak Çamoluk ilçesinden başladıklarını belirten Yüksel, bu ilçenin en önemli sorunlarının başında bir banka şubesine sahip olamamaları olduğunu söyledi.
Yüksel “Tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamakta olan Çamoluk ilçemizde ne yazık ki bir banka şubesi bulunmamaktadır. Buradaki gerek çiftçilerimiz gerekse esnafımız banka işlemlerini görmek için ya komşu ilçelere gitmek zorunda kalıyor yada il merkezine geliyor. İl merkezine gelen Çamolukluk vatandaşlarımız bir gecede konaklamak zorunda kalıyorlar. Giresun için Ordu-Giresun Havaalanı, Demiryolu ya da Eğribel Tüneli ne kadar öneliyse bu ilçemiz içinde bir banka şubesinin faaliyet göstermesi o kadar önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bunu parti grubu olarak önereceğimizi ve takip edeceğimizi ifade ediyorum” dedi.İHA
İlgili Galeriler
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×