Aşk engel tanımıyor

20 YIL SONRA ENGELLİ OLDU,

EŞİ TERKETTİ O ŞİMDİ ENGELLİ AŞKI İLE YENİDEN EVLENDİ

 

Hayrettin Karaman yirmi yıllık mutlu bir evlilikten sonra aracıyla seyir halinde iken beyin kanaması geçirdi. 17 gün komada kaldı. 17 gün sonra uyandığında sol tarafı tamamen felç olmuştu.
Eşi ben felçli bir adamla ömrümü tüketemem diyerek terk etti. Boşanma davası açıldı. Babanın felçli olması nedeniyle çocuklar anneye verildi.

Hayrettin Karaman’ın bir kızı bir de oğlu var. Hayrettin Karaman bir Amerikan şirketinde otobüs ve ağır vasıta araçların yedek parçalarını pazarlıyor.
Diyor ki “her sağlıklı insan özürlü adayıdır…”

Hayrettin Karaman’ın hayatı bu şekilde devam ederken http://www.engellilerevleniyor.com sitesi ile karşılaşır. Siteden kendisi gibi engelli bir bayanla tanışır. Havva Hanım Adapazarı’nda yaşıyordur. Site üzerinden bir müddet iletişim kurduktan sonra aileler Adapazarı’na giderek tanışır. Sonrasında evlenmeye karar vererek evlenirler. Hayrettin ve Havva Karaman çifti şimdi çok mutludurlar.

Toplumumuzda engelli insanların evlenme çocuk sahibi olma gibi ihtiyaçları olmadığına inanılır. Halbuki onların bazı organları eksik veya çalışmıyor olabilir.

Onların yürekleri sağlam. Onlar sevebiliyor. Aşık olarak günlerce sevdiği insanın düşünebiliyor.

Onlar internetten tanıştı, sevgi ve evlendiler...

Onlar şimdi İstanbul’da yaşıyor…anadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×