IGİADdan kan bağışı kampanyası

ISPARTA GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (IGİAD), KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONU DÜZENLEDİ.

 

Isparta Genç İş Adamları Derneği (IGİAD) nin düzenlediği Kan Bağışı Organizasyonu  3 Kasım 2010 tarihinde Kızılay Kan Merkezi’nde yapıldı.

Organizasyona dernek üyesi iş adamları katıldı. IGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adem DEMİRALAY, kan vermenin bir insanlık görevi olduğunu belirterek, kan vermek için kana ihtiyaç olacak zamanı beklememek gerektiğini, sağlıklı olan tüm vatandaşları kan vermeye ve insan hayatını kurtarması gerektiğini ifade etti.

Ayrıca hiçbir vatandaşımızın kana ihtiyaç duymamasını temenni ettiklerini, ama ihtiyaç duyduğu zamanda her an bulabilmesi için herkesin bu göreve iştirak etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Ülkemizde sürekli kan ihtiyacının devam ettiğini belirterek, üyelerimizin verdiği kanlar ile kan ihtiyacının bir nebze de olsa karşılanmasının dernek açısından büyük bir gurur kaynağı olacağını vurguladı.

Isparta Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr.Şerafettin Kılınçel, alınan kanların engeç 42 gün içerisinde hasta ve ihtiyaç sahipleri için kullanılacağını belirterek, kan bağışından dolayı teşekkür etti.

 Kan bağışına katılan üyelerimizin isimleri; Adem DEMİRALAY, Yusuf ÇELİK, Abdullah Nuri YOLCU,  Yusuf ÜNLÜSOY, Serkan BAŞSİLLELİ, Mehmet ÖZER, Murat ÇULCU, Mustafa KAHRAMAN, Sadık AĞLARCIanadoludahergün
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×