P.DR. METİN ERGUN MİLASI GEZDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun ve MHP ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleriyle birlikte kamu kurumları ve vatandaşları ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, beraberinde parti yöneticileriyle birlikte Milas’taki kamu kurumları ile esnafları ziyaret etti.
Ziyarete, Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı’dan başlayan Ergun, daha sonra Milas İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Ziyarette MHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Şimşek, MHP’li belediye meclis üyeleri Hamdi Helvacıoğlu ve Aşkın Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.
Emniyet Müdürü Kocabıyık’ı ziyaretinin ardından polis teşkilatı çalışanlarını da tek tek ziyaret eden MHP’liler, daha sonra Milas Salı Pazarı’nda esnafı dolaştı. Yoğun ilgiyle karşılaşan MHP’liler esnaflarla birlikte piyasanın nabzını yokladı.
Ergun ve beraberindekiler daha sonra sırasıyla İlçe Tarım Müdürü Ali Akay, Milli Eğitim Müdürü Arslan Ersoy, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, İlçe Sağlık Grup Başkanı Duygu Sarı ve Bölge Trafik İstasyon Amiri Serdar Gökmenoğlu’nu ziyaret etti.
Pazar ziyareti sonrası gazetecilere açıklama yapan MHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, esnafın ekonomik şartlarının iyi olmadığını belirterek; “Önce daire amirlerini ziyaret ettik ve şimdide esnaflarımızı dolaşıyoruz. Gördüğümüz şu: vatandaşımız özellikle esnaflarımız kan ağlıyor. Esnaflarımızı dolaştık ve sabahtan bu yana siftah yapmadım diyenler var. Bugün çok zayıf diyenler var. Kredi kıskacının altında olduğunu söyleyenler var. İnsanlarımızın bir değişiklik kararlılığında olduklarını, bu olumsuz gidişatı değiştirme kararlılığında olduklarına inanıyorum. İnşallah hayırlı olur” dedi.İHA
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×